راه های ارتباطی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

انجام فعالیت های جنبی و موثر در افزایش ایمنی و بهبود محیط كار توسط تلاشگران دستگاه حفاری 42 فتح

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جهت مشاوره و استعلام قیمت محصولات با ما در تماس باشید.
اخبار کشاورزی

استعلام قیمت

فهرست محتوا

تلاشگران دستگاه حفاری 42 فتح از مدیریت عملیات حفاری خشکی – 3 همسو با انجام وظایف تعریف شده مربوط به کار موفق به فعالیت های جنبی و موثری در راستای افزایش سطح ایمنی، ایجاد انگیزش و بهبود محیط، برای افزایش راندمان کار شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران رئیس دستگاه حفاری 42 فتح، که هم اکنون در جزیره خارگ استقرار و در حال تکمیل یک حلقه چاه نفتی است در باره شنیده ها از فعالیت های جانبی و خود جوش از سوی کارکنان این دستگاه توضیح داد: طراحی و نصب سامانه آمارگیری سریع برای افزایش اطمینان بیشتر در شمارش افراد حاضر در موقعیت دستگاه به ویژه در مواقع بروز حوادث احتمالی است .

حمید نوبخت گفت: با طراحی این سیستم اقلام مورد نیاز با همکاری سرپرست حراست و افسر ایمنی دستگاه وسایل لازم از خارج از منطقه تهیه و این سامانه در ایستگاه ورودی دستگاه نصب گردید که با بهره گیری از آن برای تمامی افرادی که وارد محوطه دکل می شوند کارت مخصوص شناسایی عکس دار تهیه و در محل تعیین شده قرار می گیرد .

وی افزود: وجود این سیستم در مواقع اضطراری بسیار اهمیت دارد زیرا به سرعت مشخص می شود که کدام یک از همکاران با چه مسئولیتی نتوانسته است خود را به محیط امن برساند و در اینجا عوامل امداد و نجات وارد عمل می شوند تا به فرد حادثه دیده کمک نمایند .

نوبخت اظهار کرد: از دیگر اقدامات جمعی کارکنان این دستگاه ، تهیه دستگاه گریس پمپ هوایی و ساخت دستگاه سند پلاست با استفاده از تجهیزات و قطعات موجود اشاره کرد که سبب آسان شدن کار و رضایتمندی همکاران گردیده است .

رئیس دستگاه 42 فتح بازسازی کامل یک دستگاه کانکس 12 متری و آماده ساری آن به عنوان سالن ورزشی را یادآور و با اشاره به اینکه توسط همکاران یک میز تنیس رومیز ساخته و در آن تعبیه شده است از امور ورزش و تربیت بدنی شرکت خواست تا در زمینه تجهیز این مکان همکاری نماید .

وی مرمت اساسی دو دستگاه کانتینر شش و سه  متری را از دیگر فعالیت های خود جوش همکاران برشمرد و افزود: کانکس شش متری با ساخت ابزار و تجهیزات وزنه برداری در محل دستگاه به نحو مناسبی تجهیز و کانتینر دوم برای استفاده نگهبانی پمپ رودخانه مورد استفاده قرار گرفت .

رئیس دستگاه 42 فتح خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی میان کارکنان و اهداء جوایز به مناسبت های مختلف و ایجاد فضای سبز از دیگر اقداماتی است که در جهت تحرک و ایجاد نشاط همکاران صورت گرفته است .

وی گفت:  فعالیت ها و کارهای صورت گرفته حاصل تلاش جمعی کارکنان با همکاری مستمر اقایان زریر بخشی رئیس منطقه، افشین قائد امینی سرپرست حراست و مصطفی بلدی و نوید خلیلی افسران ایمنی دستگاه در فرصت فراغت از کار بر روی دستگاه، انجام شده است.