راه های ارتباطی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لوله – اتصالات کشاورزی نکاتی که باید در مورد آن بدانید

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جهت مشاوره و استعلام قیمت محصولات با ما در تماس باشید.
همه چیز در مورد لوله و اتصالات کشاورزی

استعلام قیمت

فهرست محتوا
پیشنهاد خرید
درپوش پلی مهر اتصال۰ ۱۳۸,۰۰۰ استعلام قیمت

همه چیز در مورد لوله و اتصالات کشاورزی

لوله پلی اتیلن در صنعت کشاورزی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی نقش پررنگ تری پیدا کرده است و کشاورزی یکی از شغل های مهم و ضروری در کشور است. این صنعت مورد توجه بسیاری از جوانان قرار گرفته است و علم کشاورزی در دانشگاه ها تدریس می شود.

در نتیجه می توان خیلی دقیق تر و علمی تر به صنعت کشاورزی نگاه داشت. برای به بار نشستن محصولات کشاورزی باید مراقبت های لازم صورت بگیرد. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه یک درخت میوه می دهد؟ چه شرایطی برای به بار نشستن میوه ها لازم است؟ قطعا کود دهی و آبیاری و رسیدگی های لازم برای آنها انجام شده است.

کشاورزان هم برای موفقیت در کارشان نیاز به ابزار و محصولاتی دارند. لوله پلی اتیلن  و اتصالات کشاورزی از این نوع موارد هستند. برای آبیاری بهتر در زمین های کشاورزی و مزارع از سیستم لوله ای استفاده می شود. در این مقاله سعی داریم شما را با نحوه خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات کشاورزی آشنا کنیم.
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه یک درخت میوه می دهد؟ چه شرایطی برای به بار نشستن میوه ها لازم است؟ قطعا کود دهی و آبیاری و رسیدگی های لازم برای آنها انجام شده است.

کشاورزان هم برای موفقیت در کارشان نیاز به ابزار و محصولاتی دارند. لوله و اتصالات کشاورزی از این نوع موارد هستند. برای آبیاری بهتر در زمین های کشاورزی و مزارع از سیستم لوله ای استفاده می شود. در این مقاله سعی داریم شما را با نحوه خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات کشاورزی آشنا کنیم.

 

لوله پلی اتیلن

پیشنهاد خرید
زانو نر پلی مهر اتصال۰ ۸۲,۰۰۰ استعلام قیمت

قیمت لوله و اتصالات کشاورزی

 

این لوله ها و اتصالات بسته به جنسی که دارند، قیمت های متفاوتی هم دارند. قیمت لوله و اتصالات کشاورزی را باید نسبت به نوع ماده تشکیل دهنده و کیفیت آن تعیین کرد. لوله های کشاورزی تفاوت هایی از لحاظ اندازه، ظاهر، قطر، طول، کیفیت و حتی برند تولید شده دارند.

همه این عوامل با هم دست به دست هم می دهند تا قیمت لوله و اتصالات کشاورزی مشخص شود. پس قطعا قیمت آنها در همه بازارها و شرکت ها یکسان نیست. سعی کنید برای انتخاب بهتر قبل از خرید کمی تحقیق کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. با انتخاب مناسب و صحیح در کل هزینه ها صرفه جویی می شود. زیرا با انتخاب کیفیت خوب دیگر نیاز به تعمیر های مداوم نیست.

 

پیشنهاد خرید
زانو ماده پلی مهر اتصال۰ ۸۹,۷۰۰ استعلام قیمت

چگونگی استفاده از لوله و اتصالات کشاورزی

همانطور که گفتیم با پیشرفته شدن تکنولوژی کارها بسیار آسان تر و سریع تر انجام می شود. این پیشرفت بر صنعت کشاورزی تاثیرات شگفت انگیزی داشته است. کشاورزان با نصب لوله و اتصالات بر روی زمین های کشاورزی، کار آبیاری زمین ها را انجام می دهند. این لوله ها آبیاری را به صورت بارانی و قطره ای انجام می دهند.

به این روش ها سامانه های آبیاری تحت فشار می گویند. این لوله ها در زمین های کشاورزی ایجاد می شوند. آب از یک منبع مثل رودخانه و چاه و … وارد لوله پلی اتیلن می شود. حال آب وارد مزرعه می شود. اما توجه داشته باشید که از لوله اصلی انشعاباتی گرفته می شود. در کنار هر درخت و یا بوته ای یک قطره چکان ایجاد می شود.

به این روش آبیاری تحت فشار صورت می گیرد. با استفاده از لوله ها و اتصالات در زمان صرفه جویی می شود و نیاز به آبیاری دستی وجود ندارد. با روش های نوین آبیاری به هیچ عنوان آب هدر نمی رود و به صورت قطره ای به مزارع میرسد.

پیشنهاد خرید
زانو ساده پلی مهر اتصال۰ ۱۲۳,۰۰۰ استعلام قیمت

کاربرد لوله پلی اتیلن در کشاورزی

امروزه بیشتر لوله های استفاده شده در کشاورزی از جنس پلی اتیلن است. لوله های پلی اتیلن کاربردهای زیادی در صنعت کشاورزی و آبیاری دارند. این لوله ها از هدر رفتن آب در حین آبیاری جلوگیری می کنند. فواید زیاد این لوله ها باعث شده است تا کشاورزان بیشتر از لوله  پلی اتیلن استفاده کنند. یکی از دلایل استفاده از لوله های پلی اتیلن نصب آسان آنها است.

استحکام و دوام بالای لوله ها، کم هزینه بودن آنها، مقاومت بالای آنها در برابر نور شدید خورشید، سبک و انعطاف پذیر بودن و کاهش ایجاد مشکل و نیاز به تعمیرات لوله ها، کاهش هزینه های نصب و … از دیگر دلایل استفاده از لوله های پلی اتیلن است. لوله های پلی اتیلن در سایزهای مختلف وجود دارند.

این موضوع باعث می شود تا کشاورزان از این نوع لوله ها هم در مزارع بزرگ و هم در گلخانه ها و … استفاده کنند. این لوله ها از 10 میلی متر تا 90 میلی متر به وفور در شرکت های بازرگانی مختلف وجود دارند. لوله های پلی ایتلن بسیار بهداشتی هستند و هیچ گونه مواد سمی در تولید آنها بکار نمی رود. انتخاب سایز لوله های پلی اتیلن بستگی به مساحت زمین های کشاورزی دارد.

پیشنهاد خرید
سه راه ماده پلی مهر اتصال۰ ۱۴۱,۰۰۰ استعلام قیمت

 نحوه خرید لوله و اتصالات کشاورزی

این قطعات را از روش های مختلفی می توان تهیه کرد. نمایندگی ها و کارخانه های معتبر و شرکت های بازرگانی بهترین گزینه ها برای خرید لوله و اتصالات کشاورزی هستند. اما باید بدانید که امروزه همه محصولات به صورت آنلاین هم قابل خرید و فروش هستند. حتی به صورت آنلاین هم می توانید از سایت های این شرکت ها قطعات و محصولات کشاورزی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

بسیاری از این سایت ها و فروشگاه ها به خرید و فروش عمده لوله و اتصالات کشاورزی می پردازند. لوله های کشاورزی دارای انواع مختلفی هستند. جنس و کیفیت آنها با هم متفاوت است. برای خرید لوله و اتصالات کشاورزی بهتر است از سایت ها و شرکت های معتبر اقدام کنید. سایت https://new.atapco.ir/ یکی از شرکت های معتبر و برگزیده در زمینه فروش لوله و اتصالات کشاورزی است .که بیش از 10 سال سابقه فروش موفق دارند. هزینه های مناسب و منصفانه شرکت آبسار تجهیز آیریک در کنار کیفیت خوب اجناس باعث موفقیت این شرکت در زمینه فروش این محصولات شده است. برای مشاوره با کارشناسان این نمایندگی وارد سایت شوید. لیست قیمت ها به صورت کاملا واضح و دقیق در سایت وجود دارد. با شماره های موجود در سایت آبسار تجهیز آیریک تماس بگیرید و از کارشناسان این مجموعه مشاوره های دقیق تری بگیرید. خرید لوله و اتصالات کشاورزی در سایت آبسار تجهیز آیریک به صورت آنلاین هم امکان پذیر است